Popis produktu

Original McKenzie Lumbar Roll soft

Univerzální váleček, vhodný do kanceláře nebo na domácí židli, kde není žádná (nebo pouze minimální) podpora bederní páteře (rovné opěradlo). Vhodný jako prevence, ale i při bolestivých stavech.

Správné používání The Original McKenzie Lumbar Roll předchází vzniku bolesti zad a snižuje tlak na meziobratlové ploténky bederní páteře. Zajišťuje nejen přirozené zakřivení páteře, ale také zlepšuje správné držení zad při sezení a napomáhá tak ulevit a často i předejít vzniku a rozvoji bolesti bederní páteře. Odborníci, zabývající se léčbou bolesti bederní páteře, zjistili, že pokud nesedíte správně, je tlak uvnitř meziobratlových plotének vaší bederní páteře značně zvýšený.

Váleček je vyvinutý a prověřený léty klinického pozorování a výzkumu, vyráběný dle specifikací Robina McKenzieho, mezinárodně uznávaného odborníka na bolesti páteře.

Dodává se ve snímatelné praktické černé textilii, zaručující mechanickou odolnost i estetický vzhled. Nastavitelným elastickým popruhem připevníte Lumbar Roll k opěradlu židle.

Vlastnosti:

  • Tuhost Soft – pro osoby do 97 kg

  • Rozměry: 13 x 28 cm