Popis produktu

Original McKenzie Lumbar Roll

Univerzální váleček, vhodný do kanceláře nebo na domácí židli, kde není žádná (nebo pouze minimální) podpora bederní páteře (rovné opěradlo). Vhodný jako prevence, ale i při bolestivých stavech.

Správné používání The Original McKenzie Lumbar Roll předchází vzniku bolesti zad a snižuje tlak na meziobratlové ploténky bederní páteře. Zajišťuje nejen přirozené zakřivení páteře, ale také zlepšuje správné držení zad při sezení a napomáhá tak ulevit a často i předejít vzniku a rozvoji bolesti bederní páteře. Odborníci, zabývající se léčbou bolesti bederní páteře, zjistili, že pokud nesedíte správně, je tlak uvnitř meziobratlových plotének vaší bederní páteře značně zvýšený.

Váleček je vyvinutý a prověřený léty klinického pozorování a výzkumu, vyráběný dle specifikací Robina McKenzieho, mezinárodně uznávaného odborníka na bolesti páteře.

Dodává se ve snímatelné praktické černé textilii, zaručující mechanickou odolnost i estetický vzhled. Nastavitelným elastickým popruhem připevníte Lumbar Roll k opěradlu židle.

Vlastnosti:

  • Tuhost Soft – pro osoby nad 97 kg

  • Rozměry: 13 x 28 cm