Popis produktu

Léčíme si koleno sami

Nejčastější příčinou opakující se bolesti kolene v dospělosti je obvykle artróza. Tato diagnóza je často založena na zobrazovacích metodách (rentgenové snímky, magnetická rezonance) hledajících změny v kloubech během procesu stárnutí (běžně nazývané jako degenerativní změny), které se vyskytují až u 70% populace ve věku nad 50 let. Tyto změny jsou přirozenou součástí procesu stárnutí a nemusejí být příčinou bolesti.

Bolest kolene často souvisí s běžným procesem stárnutí, jež může být znásobena naším sedavým životním stylem a obecně nedostatkem pohybu. Kniha „Léčíme si koleno sami“ vás naučí, jak se vyrovnat s vašimi současnými obtížemi a jak jim předcházet anebo je omezovat pomocí popsaných cvičení v této knize.

Samoléčba vašich bolestí kolene bude více efektivní v dlouhodobém období než jakákoliv jiná forma léčby, jelikož ji můžete provádět sami několikrát denně. Způsob léčby na základě McKenzie metody vám umožní identifikovat a reagovat na opětovný výskyt bolesti efektivním způsobem.

Publikace „Léčíme si koleno sami“ vám také přinese cenné informace, jak reagovat v případě akutního zranění kolene a možné přístupy, jak předcházet návratu bolesti kolene a jiných přidružených bolestí.

Mnoho lidí se vyhnulo operaci a navrátilo se k aktivnímu životnímu stylu díky dodržování léčebných metod pana Robina McKenzie, které vám umožní získat kontrolu nad vaší bolestí místo toho, aby bolest ovládala vás.